Architektura 21szego wieku : AD Recommends: Best of the Week

Wielkie projekty z Europy, Azji i Ameryki Południowej mogły minąć w zeszłym tygodniu.
Sprawdź nasz wybór po przerwie.
Rural Dining / Javier Rodriguez Acevedo W poszukiwaniu projektu certyfikacji, znalazła firmę rolniczą znajdującą się na północnym brzegu rzeki Lontué, która wymagała rolniczej kuchni dla pracowników, którzy pracują w sezonie od przycinania, przerzedzania i zbioru.
Mocniejszy w trzecim, między styczniem a marcem (czytaj dalej.) AD Classics: Filharmonia Berlińska / Hans Scharoun Hans Scharoun jest znanym niemieckim architektem najbardziej znanym ze swojego projektu sali koncertowej Filharmonii Berlińskiej w Berlinie, Niemcy .
Ukończony w 1963 roku organiczny i futurystyczny estetyczny interpretator Scharouna na koncert był zamiennikiem poprzedniej filharmonii, która została zniszczona w czasie II wojny światowej (czytaj dalej.) Centrum Społeczności Brufe / Imago.
Na podstawie bryły z otworami wyrzeźbiono wnętrze przestrzeni lub w większości przypadków łzawienie i przekłuwanie budynku na jego wewnętrzny dziedziniec.
Budynek jest odwrócony: fasady zewnętrzne wyglądają nieprzezroczyście, gęste, z kilkoma rzeźbami w głównych punktach budynku, takimi jak schody i główne wejście (czytaj więcej.) Kodály Center / Építész Stúdió Istnieją dwie tożsamości stanowiące jednostki naszego świata: wewnątrz i na zewnątrz.
Obiekt i przestrzeń.
Ekstrawertyk i introwertyk.
Aktywne i pasywne.
Życie wspólnotowe i wewnętrzna cisza.
Budynek, w którym możemy chodzić, i sala, w której otacza nas muzyka.
Sam budynek jest żywy, poruszony dynamiczną symetrią złotego podziału (czytaj dalej.) Kwintet lasu Las Quintet / Las Chiasmus został pomyślany jako realna alternatywa dla miejskiego mieszkania.
Położony w pięknym paśmie górskim Yanggu, jest to grupa indywidualnych mieszkań, które wspólnie tworzą idealne odosobnienie.
Relacja między każdym domem na tym 15-hektarowym miejscu odzwierciedla związek między jego właścicielami (czytaj więcej.)
[podobne: pustaki keramzytobetonowe, mrówka łomża, klej do zatapiania siatki ]

Powiązane tematy z artykułem: klej do zatapiania siatki mrówka łomża pustaki keramzytobetonowe