Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Hotele Część VI

Dzięki naszym konkursom na budowę budynku przyznawanym w ostatnich dniach głosowania, dzisiejszy wybór wcześniej oferowanych hoteli obejmuje zwycięzcę kategorii za ubiegłoroczne nagrody.
Sprawdź pełny wybór po przerwie.
The Yas Hotel / Asymptote The Yas Hotel, kompleks o powierzchni 85 000 m2, o powierzchni 500 pokoi, to jedna z głównych cech charakterystycznych ambitnego projektu Yas Marina o wartości 36 miliardów dolarów i towarzyszącego mu toru wyścigowego Formuły w Abu Zabi, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (czytaj więcej.) Sheraton Incheon Hotel w Korei / HOK Nowy, 300-pokojowy, pięciogwiazdkowy hotel Sheraton Incheon, otwarty niedawno w New Songdo City w Korei, oferuje nowy, najnowocześniejszy obiekt w sercu nowe centrum miejskie.
HOK zapewnił projekt architektoniczny, projektowanie krajobrazu i zrównoważone usługi projektowe dla nowego 500 000 stóp kwadratowych, LEED.
Certyfikowany hotel (czytaj więcej.) Hôtel-Musée Premi.res nations / LEMAYMICHAUD Architecture Design Ten projekt to wyjątkowy sojusz między czterogwiazdkowymi obiektami noclegowymi a doświadczeniem muzealnym, które zabiera gości w wyjątkowy rejs dzięki tradycjom i współczesnej kulturze Pierwszych Narodów.
i Inuit (czytaj więcej.) Ace Hotel, New York / Roman i Williams NY praktyka Romand i Williams (prowadzony przez partnerów Robin Standefer i Stephen Alesch) specjalizuje się w projektowaniu wnętrz, pracując nad kilkoma dobrze znanymi projektami w mieście, takimi jak Royalton Hotel, The Standard Hotel i The Standard Grill.
Przedstawiamy teraz jeden z ich najnowszych projektów, Ace Hotel w Nowym Jorku (czytaj więcej.) FriendHouse Hotel / Ryntovt Ecohotel.
Friend House.
znajduje się na działce o powierzchni 3 hektarów w strefie resortu leśnego obok brzegu rzeki Orel, 30 km od Dniepropietrowska.
Jest to jednopiętrowa grupa budynków z otwartymi podwórkami, parkingiem, tarasami, strefami ogrodowymi i parkowymi (czytaj dalej.)
[patrz też: narzuta do sypialni, mrówka lewin brzeski, klej do zatapiania siatki ]

Powiązane tematy z artykułem: klej do zatapiania siatki mrówka lewin brzeski narzuta do sypialni