Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Cultural Center Part V

Centrum Kultury im.
Gabrieli Mistral / Cristian Fernandez Arquitectos, Lateral Arquitectura & Dise.
O Żyjemy w czasie, w którym wyrzucanie rzeczy jest łatwiejsze niż naprawa, adaptacja i wdrażanie wartości.
Jednak obiekty i budynki, które nas otaczają, mają ukrytą historię, która jest niezbędna do odkrycia lub ponownego odkrycia, jeśli zechcesz.
Budynek Diego Portales (lub co z niego zostało) jest idealnym przykładem (czytaj więcej.) Centrum kultury Malmö / Schmidt Hammer Lassen Architekci Schmidt Hammer Lassen Architects wygrał konkurs na zaprojektowanie kompleksu koncertowego, kongresowego i hotelowego o powierzchni 54 000 m2.
Malmö, Szwecja.
W zawodach, w których uczestniczyli Sn.
Hetta, Baumschlager Eberle i Daniel Libeskind, uwzględniono również rozwój 35 000 m2 powierzchni mieszkalnej i komercyjnej (czytaj więcej.) Centrum Kultury / RMDM Architektury Ten budynek składa się z dwóch uprawnień połączonych wspólnym lobby : biblioteka (rehabilitacja) i centrum wielofunkcyjne (budownictwo).
Mieszany program w formie architektonicznej, w którym gra o prostych i czytelnych tomach, z których każda zawiera funkcjonalną gromadę, jest różnicowana przez przetwarzanie materiału (czytaj więcej.) Kompleks kulturowy Kring Kumho / Architekci Unsangdong My, architekci Unsangdong, proponujemy raczej nieznane podejście do architektury, które zostało zilustrowane w Kring_Kumho Compound Culture Space.
Strategia marki, niegdyś wykorzystywana wyłącznie przez organizacje nastawione na zysk jako sposób na tworzenie aktywów pieniężnych, ewoluowała w nieskończoność po to, by się odrodzić (czytaj więcej.) Centrum Kultury Bafile / Studio Macola Od 1930 roku, dawna szkoła – Bafile.
odegrał kluczową rolę w modernizacji przedmieść Caorle.
Oprócz zapewnienia niezbędnych usług, kompleks szkolny zdecydowanie ukształtował otaczający krajobraz, dyktując i ukierunkowując tempo rozwoju miast w ciągu kilku dekad (czytaj dalej.)
[patrz też: mrówka łuków, mrówka maków maz, mrówka łuków aluminiowe anodowane ]

Powiązane tematy z artykułem: kosztorys budowy domu mrówka łuków mrówka maków maz