Budownictwo wczoraj i dzis : AIA ogłasza agendę legislacyjną na 113. kongres

Budynek Kapitolu Stanów Zjednoczonych.
Karissa Rosenfield Amerykański Instytut Architektów (AIA) ogłosił dzisiaj pięciopunktowy program legislacyjny na 113 Kongres, którego głównym celem jest tworzenie miejsc pracy dla małych firm.
Program jest owocem miesięcy współpracy i dialogu z członkami i liderami AIA.
Ponad 3400 członków AIA przedstawiło swoje poglądy na temat zasad, które polityka AIA powinna przejść przez coroczny Call for Issues.
Zdaniem Mickeya Jacoba, FAIA, Prezydenta AIA 2013, program AIA odzwierciedla interesy naszych członków, co nie tak przypadkowo odzwierciedla priorytety narodu amerykańskiego.
Te pięć priorytetów na najbliższe dwa lata ma na celu tworzenie miejsc pracy jako centralnych punktów, a jednocześnie stara się wzmocnić naszą starzejącą się infrastrukturę, sprawić, by nasze społeczności były bardziej odporne i zapewnić, że zainwestujemy w kolejne pokolenie architektów.
Pięć priorytetów to: 1.
Pomoc małym firmom w tworzeniu miejsc pracy Małe firmy tworzą miejsca pracy w każdej społeczności.
Ponad 97 procent firm architektonicznych zatrudnia 50 lub mniej osób; każdy projekt, który projektują, prowadzi do możliwości zatrudnienia dla milionów pracowników budowlanych.
Ale biurokracja, ograniczony kapitał i skomplikowany kodeks podatkowy je powstrzymują.
Kongres musi zapewnić, że agencje federalne współpracują z małymi firmami, aby pomóc im odnieść sukces.
A nasze małe firmy potrzebują prostszego kodu podatkowego, który pomaga firmom z branży architektonicznej rozwijać się bez obciążania podatkami.
2.
Naprawa i wzmacnianie naszych budynków Ponieważ miliony pracowników budowlanych pozostają bez pracy, budynki i infrastruktura życiowa rozpadły się, szkodząc naszej gospodarce i narażając społeczeństwo.
Ale infrastruktura naszego narodu wykracza poza drogi i mosty: miliony szkół, szpitali i struktur każdego typu desperacko potrzebują naprawy.
Nawet kopuła Kapitolu, symbol naszej demokracji, wymaga naprawy.
Ameryka potrzebuje rozsądnej polityki, która uwolni kapitał na projekty budowlane w sektorze prywatnym, a także nowe sposoby inwestowania w budynki sektora publicznego, zapewniając miejsca pracy w perspektywie krótkoterminowej i bardziej konkurencyjną gospodarkę na dłuższą metę.
3.
Buduj zrównoważone, odporne i żywe społeczności Po latach zawirowań gospodarczych i klęsk żywiołowych, wspólnoty Ameryki muszą się odbudować.
Właściciele domów i firmy domagają się nowej generacji budynków, które oszczędzają energię, ożywiają tradycyjne główne ulice i odzwierciedlają nowe sposoby życia, pracy i zabawy Amerykanów.
Jak pokazała Superstorm Sandy, musimy zrobić znacznie więcej, aby chronić nasze społeczności przed katastrofą.
A biorąc pod uwagę fakt, że budynki stanowią ponad 70 procent zużycia energii elektrycznej w kraju, możemy zrobić o wiele więcej, aby nasze domy, biura i szkoły zużywały mniej energii.
4.
Reforma rządu, aby lepiej budować przy mniejszej liczbie rządów, trzeba zacieśniać pasy, zapewniając jednocześnie niezbędne usługi publiczne.
Oznacza to robienie więcej i robienie tego lepiej przy mniejszych zasobach.
Jednak zbyt wiele przepisów i regulacji blokuje innowacyjne rozwiązania, które maksymalizują zwrot z inwestycji.
Jeśli chodzi o budynki, Kongres może zapewnić rozsądne wydawanie pieniędzy podatnikom poprzez reformę przepisów dotyczących zamówień, aby architekci mogli realizować projekty bezpieczne, produktywne i zrównoważone.
5.
Zainwestuj w Next Generation of Design Leaders Miliony młodych ludzi aspirują do pomocy swoim społecznościom w budowaniu lepszej przyszłości.
ale brak możliwości i miażdżący koszt edukacji powstrzymują ich.
W rezultacie przemysł projektowy i budowlany boryka się z poważnym niedoborem talentów, dokładnie w momencie, w którym musimy rozpocząć odbudowę na przyszłość.
Ameryka nie może stracić pokolenia utalentowanych projektantów, po prostu dlatego, że nie stać ich było na koszt nauki.
Zobacz pełny program legislacyjny tutaj.
Komunikat prasowy autorstwa Andrew Goldberga, dyrektora zarządzającego, relacji z rządem i zasięgu za pośrednictwem AIA
[więcej w: ekologiczne środki ochrony roślin, olx suwałki, dachówki ceramiczne ceny ]

Powiązane tematy z artykułem: dachówki ceramiczne ceny ekologiczne środki ochrony roślin olx suwałki