Nowoczesna architektura : Studio O + A nazwane czasopismem Designers of the Year by Contract

Cesar Rubio Studio O + A, dyrektorzy Verda Alexander i Primo Orpilla, zostali wymienieni w tym tygodniu przez magazyn Contract jako Projektanci roku 2011.
Znana z projektów takich jak Facebookowe biura w Palo Alto, nagroda ta jest wyrazem spójności Studio O + A z wprowadzeniem kreatywnego projektu jakości do start-upów i przedsięwzięć typu venture w Dolinie Krzemowej.
Kompletna informacja prasowa po przerwie.
Magazyn Contract nazwał dyrektorów Studio O + A Verda Alexander i Primo Orpilla jako Projektanci Roku 2011.
Czasopismo przyznaje tę nagrodę corocznie osobom, których praca i praktyka podnoszą standard doskonałości w projektowaniu komercyjnym i wykazują ogromny potencjał dla bieżących wkładów do przemysł.
Nagroda zostanie wręczona podczas ceremonii rozdania nagród 32.
Annual Interiors Breakfast, której gospodarzem jest 28 stycznia 2011 r.
Na Cipriani 42nd Street w Nowym Jorku.
Poprzedni laureaci nagrody to Shigeru Ban, Shashi Caan, Michael Graves, William McDonough, Peter Pfau i David Rockwell.
.
David Wakely Alexander i Orpilla założyli Studio O + A w 1991 roku.
Około 15-osobowej firmy projektującej wnętrza w San Francisco stało się znane z projektowania miejsc pracy dla klientów technologii, takich jak eBay, Facebook, PayPal i Yelp, jak również dla firm takich jak Emergence Capital Partners i Levi Strauss & Co.
Przy tak wielu klientów poświęconych innowacjom, strategia firmy zawsze przesuwała granice środowiska pracy.
Jest dziś nowe pokolenie pracowników, którzy wychowali się w sieciach społecznościowych i są otwarci na bardzo przejrzyste, otwarte środowisko pracy .
mówi Orpilla.
Więc patrzymy na miejsca pracy jako duże kolektywy, z różnymi specjalnościami, które mogą być zgrupowane w celu zapylenia krzyżowego lub w różnych obszarach, wszystkie w przestrzeni otwartego planu.
W tym samym czasie firma dostosowuje swoje projekty do każdego klienta, często wykorzystując technologię w niekonwencjonalny sposób.
Staramy się zrozumieć firmę, dla której pracujemy i osadzić ich filozofię w projekcie .
mówi Alexander.
.
W rzeczywistości używaliśmy sieci społecznościowych w naszym procesie projektowania, aby przepytać szerokie grupy pracowników, aby uzyskać wkład w proces projektowania.
Alexander otrzymał tytuł magistra architektury krajobrazu od UC Berkeley w roku 1992 i tytuł magistra sztuk pięknych w San Francisco Art Institute w 2007 roku.
Orpilla otrzymał tytuł licencjata w zakresie projektowania wnętrz na Uniwersytecie Stanowym San Jose w 1988 roku.
Redaktor kontraktu naczelnego Jennifer Busch i redaktorzy czasopisma wybrali firmę honorową.
W styczniowo-lutowym numerze kontraktu na okładce znajdują się Alexander i Orpilla, a także artykuł o ich pracy.
[hasła pokrewne: hydrofory do domków jednorodzinnych, olx żywiec, świadectwo energetyczne 2015 ]

Powiązane tematy z artykułem: hydrofory do domków jednorodzinnych olx żywiec świadectwo energetyczne 2015